Vše o parfémech Essens

27.07.2017

Vše o parfémech Essens

Jak vybrat ten pravý?

Nejdůležitější roli hraje osobní názor. Každý má jiný vkus, jiný cit. Díky typu pokožky , způsobu výživy i životním zvyklostem má každý člověk také svou osobní vůni.

 

Ideálním řešením k dokonalému výběru toho správného parfému je využití vzorků vůní.Vonné složky se uvoňují postupně několik hodin, a tak je možné jednotlivé vůně otestovat v klidu a vybrat si ten nejlepší, vytvořený právě pro Vás.

 

Je jisté, že každá situace si vyžaduje jiný typ vůně, jinou intenzitu. Do školy či zaměstnání volíme vůně lehčí, které okolí nedráždí, naopak na večerní akce se nabízí zvolit parfém těžší a odzbrojující.

 

Kouzlo dlouhotrvající vůně

Je pár triků k dosažení maximálního efektu. Parfém působí nejlépe tam, kde je pokožka nejprokrvenější. V malém množství se proto nanáší za uši, na zápěstí, loketní jamku, ale i na kotníky. Je dobré si nechat vůni pokožkou nejlépe vstřebat a teprve poté se obléci. Pro intenzivnější dojem je možné parfém nanést na čerstvě umyté vlasy, kde velice dobře drží. Naopak pro nižší intenzitu postačí vstoupit do vonného obláčku, vytvořeného stříknutím parfému před sebe.

 

Hlava - velice intenzivní vůně, která je cítit ihned po aplikaci. Tento vjem trvá pár sekund, ale u některých parfémů to může být i 15 minut

 

Srdce - vůně, jež je cítit ihned po odezření hlavy, intenzita se pohybuje okolo 2 - 3 hodin

 

Základ - v této fázi se vonné látky uvolňují pozvolna, doba trvání se prodlužuje na několiv, někdyi desítek hodin

 

Nesmíme zapomenout, že výskedná vůně je naší vizitkou, ovlivňuje chování nás i okolí a má také vliv při navazování nových vztahů.

 

Více na www.essens-skladem.cz

YWI5YjE