Informace k síťovému marketingu

27.07.2017

Informace k síťovému marketingu

Dnes síťový marketing považují mnozí experti a uznávaní obchodníci za jeden z nejrychleji se rozvíjejících obchodních modelů na světě.

 

Přišli jsme na to, že jeden obchodní model nad všemi ostatními vyniká. A tento konkrétní obchodní model vytváří pasivní příjmy, a přitom vyžaduje relativně nízkou/ ne-li žádnou/ hotovost do začátku.  Má navíc nízké režijní náklady a lze jej provozovat jen na částečný úvazek, dokud nezačne vynášet  tolik, aby se z něj mohla stát hlavní činnost. Tomuto obchodnímu modelu se říká síťový marketing /též network marketing, multilevel, MLM apod./

 

V síťovém marketingu nejde o prodej výrobků ani o získání příjmu. V síťovém marketingu není hlavním cílem prodej výrobků, ale vybudování sítě lidí, kteří prezentují stejné výrobky či služby ostatním. Smyslem není, abyste vy nebo někdo jiný prodali hodně zboží. Smyslem je, aby hodně lidí bylo samo o sobě nejlepšími zákazníky, aby obsloužilo obstojný počet klientů a přivedlo do sítě další lidi, kteří budou ochotni dělat totéž. A to je důvod, proč potřebujete budovat velkou síť licencovaných podnikatelů. Víte co v ní získáte? Aktivum, které vám bude generovat pasivní příjem.

Síla netkví ve výrobku. Síla spočívá v síti. Chcete-li zbohatnout, nejlepší strategie je přijít na to, jak vybudovat silnou, životaschopnou a stále rozrůstající síť.

 

Možná si myslíte, že vaše práce aktivního účastníka síťového marketingu spočívá v nabízení a v prodeji výrobků. Tak to není. Vaše práce spočívá v předání a šíření informací, v poutavém převyprávění legendy a v budování sítě. Pokud jste hvězda mezi prodejci, pak si můžeme v běžném prodeji vést dobře – ale je dost pravděpodobné, že v síťovém marketingu byste nepochodil.

Peníze nepřitékají do byznysu za tím nejlepším zbožím či službami. Peníze tečou do byznysů za těmi nejlepšími leadery. Síťový marketing zpravidla formuje typ leadera, který působí na ostatní jako skvělý učitel, schopný naučit lidi, jak si splnit své sny tím, že si za těmi sny jdou.

 

Využitím neskutečné síly reklamy osobním doporučením – kdy si lidé mezi sebou o výrobku řeknou a navzájem si ho doporučí – a navázaných vztahů, z nichž se postupně vybuduje funkční síť, prostřednictvím které dále prodává výrobky či služby společnosti.

 

Jde o úžasný obchodní nástroj pro ženy. Pečovatelský, mateřsky podpůrný a mentorský přístup multilevel. marketingové sponzorky k rostoucí síti nováčků je přesně ten typ vztahu, v němž vynikají ženy.

 

Jde o práci z domova, což znamená, že nároky na budování podnikání na bázi síťového marketingu jsou v souladu s požadavky na péči o rodinu.

 

Důvody pro síťový marketing

-          Nebýt závislá

-          Žádné skleněné stropy

-          Neomezený příjem

-          Nárust sebevědomí

-          Organizovat si svůj čas – při podnikání s síťovém marketingu máte svůj čas pevně v rukou. Povaha této činnosti je taková, že ji lze dělat na poloviční i plný úvazek. Můžete ji dělat z domova, po telefonu nebo na počítači, po večerech, o víkendech, kdykoliv a kdekoliv. Je to podnikání, které si můžete sbalit na cesty, můžete ho nosit v kapse a klidně zvyšovat jeho časový objem po půlhodinách, pokud vám váš rozvrh nedovolí víc.

 

Vytvářejte vlastní bohatství a přitom se bavte

 

Síťový marketing se točí okolo rodinných a společenských setkání. Obývákový byznys skýtá ideální příležitost strávit čas s rodinou a přáteli v pohodlí svého /či jejich/ domova, a přitom vytvářet sociální síť, prostřednictvím které se postupně dopracujete k bohatství – a ještě se u toho pobavíte.

Doporučuji tuto podnikatelskou činnost ženám, které zůstávají s dětmi, pracujícím ženám, které potřebují příjem navíc, studentkám shánějící brigádu.

 

Naše spolupráce nabízí školící systém, metodiku postupu a možnost dalšího osobního růstu.

Nabízíme vysoce kvalitní a dobře prodejnou produktovou řadu

V síťovém marketingu tvrdá konkurence vůbec neexistuje jednoduše proto, že úspěch vašeho sponzora závisí na vašem úspěchu. A lidé, kteří profitují z vašeho růstu, chtějí, abyste rostli!

 

Nemusíte být Ing. Ani mít za sebou úspěšnou kariéru v ekonomickém sektoru.

Nemusíte být dobrý v prodeji

Nejde o to podat, jde o to vybudovat síť.

Pamatujte, že tenhle byznys není postavený jen na prodeji, ale také na učení, na budování týmu a na uplatnění leadershipu. 

Vašim úkolem není prodat co nejvíc zboží, a dokonce ani naučit co nejvíc lidí prodat co nejvíc zboží. Vaším úkolem je lidi vést, školit a rozvíjet. A vůbec to nejdůležitější je budování sítě.

Nemusíte být geniální vyjednávač ani matematik. 

 

Co potřebujete, je spalující touha a silné odhodlání živené pořádnou dávkou nadšení. Se vším ostatním vám pomůžeme.

 

Dejte tomu čas. Já říkám, dejte tomu tak pět let. Pětiletý plán

 

Přeji pěkný den

 

Kateřina Mlčochová

www.essens-skladem.cz

 

NTJiM